Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:45
Simplon
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Maaspodium
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Dok6
Panningen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Comedy Club Haug
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
woensdag 29 mei 2019
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 30 mei 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 31 mei 2019
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 01 juni 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
zondag 02 juni 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 03 juni 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
dinsdag 04 juni 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Zaantheater, Zaandam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schuur, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Flint, Amersfoort
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Judah Friedlander
013, Tilburg
woensdag 05 juni 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam