Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
Simplon
Groningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theaterpand Weesp
Weesp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Dok6
Panningen
20:00
Maaspodium
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
woensdag 29 mei 2019
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 30 mei 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 31 mei 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 01 juni 2019
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 02 juni 2019
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 03 juni 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 04 juni 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schuur, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Judah Friedlander
013, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Zaantheater, Zaandam
woensdag 05 juni 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
De Domijnen, Sittard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg