Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C Warenar
Wassenaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
C.C. Bacchus
Aalsmeer
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Reggehof
Goor
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
’t VlechtTheater
Noordwolde
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Kei
Reusel
De Boodschap
Rijen
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 08 maart 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
zaterdag 09 maart 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Marco Lopes - Moedt
BREStheater, Brielle
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 10 maart 2019
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam