Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
De Kattendans
Bergeijk
De Meenthe
Steenwijk
De Skâns
Gorredijk
De Spil
Roeselare
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Dok H2O
Deventer
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
De Domijnen
Sittard
Theater RhederArt
Dieren
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Bibliotheektheater
Rotterdam
Capitole
Gent
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
NTGent
Gent
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Pook
Oostknollendam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Capitole
Gent
De Molenberg
Delfzijl
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 21 oktober 2016
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
zaterdag 22 oktober 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Meenthe, Steenwijk
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
zondag 23 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 24 oktober 2016
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 25 oktober 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 26 oktober 2016
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Bibliotheektheater, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kantine Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniel Sloss
NTGent, Gent
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Pook, Oostknollendam
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Concordia, Enschede
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 27 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts
Kennemer Theater, Beverwijk
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Theater 't Speelhuis, Helmond
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Aan de Slinger, Houten
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - JABROER
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag