Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. De Werft
Geel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Omval
Diemen
De Harmonie
Leeuwarden
14:00
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Werft
Geel
20:15
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
So What!
Gouda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Spant!
Bussum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Gasthuiskerk
Doesburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
dinsdag 15 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 16 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Harderwijk, Harderwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
NUHR - Draai het eens om
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 17 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Speeldoos, Vught
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kom, Nieuwegein
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Muze, Noordwijk
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Minou Bosua
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pieter Jouke
So What!, Gouda
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Chassé Theater, Breda
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agnietenhof, Tiel
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Chassé Theater, Breda
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
C.C. De Pas, Heesch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 18 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Ali B - Je Suis Ali
Spant!, Bussum
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Orpheus, Apeldoorn
Debby Petter - Bed & Breakfast
Gasthuiskerk, Doesburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Het Evertshuis, Bodegraven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Ons Tejater, Lieshout
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht