Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
GC de Melkerij
Zemst
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Vorstin
Hilversum
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
BREStheater
Brielle
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Klif
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fulcotheater
IJsselstein
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Koningshof
Maassluis
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AINSI
Maastricht
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultura
Ede
De Kunstgreep
Oostzaan
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Pook
Oostknollendam
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. Hofdael
Geldrop
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
donderdag 25 januari 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Cardo, Groesbeek
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marco Lopes - Moedt
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zinin, Nijverdal
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 26 januari 2018
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lebbis - De Bovengrens
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
van Beresteyn, Veendam
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 27 januari 2018
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 januari 2018
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
woensdag 31 januari 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten