Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
00:00
Diligentia
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
C.C. De Werft
Geel
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
vrijdag 30 november 2018
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Podium Boxtel, Boxtel
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Het leven an sich
Fransche School Culemborg, Culemborg
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochen Otten - Troosten
Theater Bouwkunde, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meerpaal, Dronten
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Cultura, Ede
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 01 december 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel