Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Het Klooster
Woerden
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
De Dialoog
Ermelo
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cultura
Ede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
vrijdag 01 november 2019
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 02 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - Basta!
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Koningshof, Maassluis
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
20:15
Janneke de Bijl
De Maaspoort, Venlo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Urbanus
Wilminktheater, Enschede
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 03 november 2019
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 04 november 2019
20:00
Bill Bailey
La Madeleine, Brussel
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Floralis, Lisse
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 05 november 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hehobros
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 06 november 2019
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Gelderlandfabriek, Culemborg