Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
BREStheater
Brielle
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
Kursaal Oostende
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Neede
Neede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Sense
Dokkum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Witte Theater
IJmuiden
Schuur
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TheAtriuM
Mechelen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
TheAtriuM
Mechelen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Concordia
Enschede
Cultura
Ede
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 30 september 2016
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 01 oktober 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 03 oktober 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
dinsdag 04 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
woensdag 05 oktober 2016
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts
Het Klooster, Woerden
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
De Speeldoos, Vught
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater De Omval, Diemen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 06 oktober 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 07 oktober 2016
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer