Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Spant!
Bussum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Pook
Oostknollendam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Figi Theater
Zeist
S.C.C. Hofdael
Geldrop
Chassé Theater
Breda
20:00
Cultura
Ede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
AINSI
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Zaantheater
Zaandam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Kubox
Kuurne
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Spant!
Bussum
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
BREStheater
Brielle
zaterdag 27 januari 2018
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 januari 2018
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
woensdag 31 januari 2018
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 01 februari 2018
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 02 februari 2018
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle