Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Pook
Oostknollendam
AINSI
Maastricht
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
S.C.C. Hofdael
Geldrop
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Cultura
Ede
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Theater Carrousel
Ommen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kubox
Kuurne
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
zaterdag 27 januari 2018
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 30 januari 2018
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 31 januari 2018
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 01 februari 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 02 februari 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle