Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. 't Gasthoes
Horst
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Reggehof
Goor
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Simplon
Groningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Singer
Rijkevorsel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ATLAS Theater
Emmen
De Meenthe
Steenwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Posttheater
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Perron-3
Rosmalen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 09 december 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 10 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 11 december 2017
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 12 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 december 2017
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 14 december 2017
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
vrijdag 15 december 2017
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 16 december 2017
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein