Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Gasthoes
Horst
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Reggehof
Goor
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Singer
Rijkevorsel
De Meenthe
Steenwijk
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 09 december 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 10 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 11 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
dinsdag 12 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
woensdag 13 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 14 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
vrijdag 15 december 2017
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 16 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer