Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
BREStheater
Brielle
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Markant Uden
Uden
De Muze
Noordwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Klooster
Woerden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Dok6
Panningen
20:15
De Muze
Noordwijk
De Heeren van Dongen
Dongen
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
Vestzaktheater
Son
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
zaterdag 13 januari 2018
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 17 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 18 januari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 19 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Hasselbak, Eemnes
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
De Zachtmoedige Radicaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede