Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Capitole
Gent
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Vestzaktheater
Son
20:15
van Beresteyn
Veendam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Muze
Noordwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Chassé Theater
Breda
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
donderdag 10 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Boxtel, Boxtel
Micha Wertheim - Ergens Anders
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Spiritus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Weverij, Zierikzee
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meerpaal, Dronten
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 11 november 2016
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
Leon van der Zanden - Supergewoon
Vestzaktheater, Son
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochen Otten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Drenthe Plat - Avondje streektaalcabaret
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Ergens Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Minou Bosua - Minoux
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
20:00
Philippe Geubels
Deventer Schouwburg, Deventer
Ton Kas - JABROER
De Muze, Noordwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Meerpaal, Dronten
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
CulturA & Zo, Nootdorp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 12 november 2016
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten