Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. De Kei
Reusel
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Pieter Poot
De Blesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Het Veur Theater
Leidschendam
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
De Weijer
Boxmeer
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Kwartier
Stolwijk
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
De Horst
Venhorst
Theater Ludens
Voorburg
C.C Warenar
Wassenaar
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
zaterdag 22 september 2018
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 23 september 2018
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
maandag 24 september 2018
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 september 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 26 september 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
donderdag 27 september 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
vrijdag 28 september 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 29 september 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward