Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De tippe
Vledder
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Chassé Theater
Breda
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
De Cammeleur
Dongen
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
De Stenge
Heinkenszand
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterpand Weesp
Weesp
Veluvine
Nunspeet
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Lanaken
Lanaken
Chassé Theater
Breda
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
donderdag 14 februari 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 15 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 16 februari 2019
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere