Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schaffelaartheater
Barneveld
BREStheater
Brielle
Theater Ludens
Voorburg
C.C. Parnassos
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Orpheus
Apeldoorn
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
Theater Gooiland
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturhus Holten
Holten
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Speeldoos
Vught
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Tuin
Leusden
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Smeltkroes
Maarheeze
De Molenberg
Delfzijl
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Schakel
Gilze
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
vrijdag 05 april 2019
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 06 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zondag 07 april 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
maandag 08 april 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
dinsdag 09 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg