Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Schalm
Veldhoven
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Musiater
Zevenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Cpunt Theater
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Musiater
Zevenaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:15
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
dinsdag 01 november 2016
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NUHR
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Schalm, Veldhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Witte Theater, IJmuiden
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 02 november 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater 't Speelhuis, Helmond
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Het Musiater, Zevenaar
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Klooster, Woerden
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten
Junushoff Theater, Wageningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Bussel, Oosterhout
Eva Crutzen - Spiritus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 03 november 2016
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Aan de Slinger, Houten
Wilfried de Jong & Bruut!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Het Musiater, Zevenaar
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Chassé Theater, Breda
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Munttheater, Weert
20:15
Janneke Jager / Jennifer Evenhuis
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Harry Piekema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Posthuis Theater, Heerenveen
vrijdag 04 november 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wilfried de Jong & Bruut!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Oldenosborn - #Life
Cultura, Ede
Minou Bosua - Minoux
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Mezrab Comedy Night
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Tejater, Lieshout
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Podium Boxtel, Boxtel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Het Klooster, Woerden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - De Afterparty
BREStheater, Brielle
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Storm, Winterswijk
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Kortrijk, Kortrijk
zaterdag 05 november 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch