Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Posthuis Theater
Heerenveen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Reggehof
Goor
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Weijer
Boxmeer
Thiemeloods
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Simplon
Groningen
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kunstgreep
Oostzaan
Thiemeloods
Nijmegen
Theater De Kolk
Assen
Theaterpand Weesp
Weesp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Sneek
Sneek
Koningshof
Maassluis
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Chassé Theater
Breda
Luctor et Emergo
Rilland
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parktheater
Eindhoven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Simplon
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Muze
Noordwijk
Veluvine
Nunspeet
donderdag 09 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 10 november 2017
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 11 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
dinsdag 14 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
woensdag 15 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 16 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet