Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Thiemeloods
Nijmegen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Stroud
Putten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Het Diekhuus
Middelharnis
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Thiemeloods
Nijmegen
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Den heuvel
Alphen
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gashouder
Dedemsvaart
Het Klooster
Woerden
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
vrijdag 10 november 2017
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 11 november 2017
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
woensdag 15 november 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
donderdag 16 november 2017
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek