Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Parktheater
Eindhoven
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kwartier
Stolwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Horst
Venhorst
C.C. Deurne
Deurne
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Leidse Schouwburg
Leiden
Kulturhus Holten
Holten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
woensdag 26 september 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
donderdag 27 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 28 september 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 29 september 2018
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
van Beresteyn, Veendam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Kulturhus Holten, Holten
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel