Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:30
Perron-3
Rosmalen
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Singer Theater
Laren
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
De Kattendans
Bergeijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeMess
Naarden
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Drommedaris
Enkhuizen
van Beresteyn
Veendam
De Kleine Willem
Enschede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Veste
Delft
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Deurne
Deurne
De Oosterpoort
Groningen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cultura
Ede
20:00
Schuur
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kappen
Haaksbergen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
zaterdag 26 januari 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
zondag 27 januari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
maandag 28 januari 2019
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 29 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 30 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 31 januari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld