Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Idea
Soest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater De Kik
Elst
Boom Chicago
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
de Berchplaets
Berghem
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Het Klooster
Woerden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater RhederArt
Dieren
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Horst
Venhorst
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
00:00
DNK
Assen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Het spectrum
Schijndel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
woensdag 04 september 2019
20:00
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 05 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sara Kroos - Verte
Theater Idea, Soest
vrijdag 06 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Verte
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 07 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Kaj Gorgels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Kik, Elst
zondag 08 september 2019
Eric Andre
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 09 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 10 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 11 september 2019
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Canon
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 12 september 2019
Sara Kroos - Verte
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Canon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
John Cleese
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 13 september 2019
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Verte
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
John Cleese
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Freek de Jonge - De Canon
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 14 september 2019
20:00
Stacey Esajas - SOEP!
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
de Berchplaets, Berghem
Sara Kroos - Verte
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Web, Bleiswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater De Veste, Delft
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Theater RhederArt, Dieren
zondag 15 september 2019
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Wesopa Weesp, Weesp
maandag 16 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 17 september 2019
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
woensdag 18 september 2019
20:00
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Idea, Soest
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Werftheater, Utrecht
donderdag 19 september 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Pas, Heesch
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Urbanus
Dok6, Panningen
20:00
Brigitte Kaandorp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Best of... Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Werftheater, Utrecht
vrijdag 20 september 2019
20:30
Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Horst, Venhorst
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
DNK, Assen
20:00
Urbanus
Dok6, Panningen
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het spectrum, Schijndel
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg de Lawei, Drachten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen