Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:30
Markant Uden
Uden
Luctor et Emergo
Rilland
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater Idea
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Martiniplaza
Groningen
20:00
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurschuur
Monster
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
RAI Theater
Amsterdam
Prinsenhof
Best
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Perron-3
Rosmalen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
woensdag 12 december 2018
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 13 december 2018
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 14 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen