Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Omval
Diemen
20:15
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Mythe
Goes
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
City Theater
Schijndel
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Veluvine
Nunspeet
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Vestzaktheater
Enschede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Druten
Druten
20:15
City Theater
Schijndel
Theater de Kaasfabriek
Wormer
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Eendracht
Gemert
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Mythe
Goes
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Mythe
Goes
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Dok6
Panningen
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
woensdag 18 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Kantine Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
donderdag 19 oktober 2017
20:30
Zonder verdoving
Theater de Kappen, Haaksbergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
De man die ik niet wilde worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 20 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
zaterdag 21 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Singer Theater, Laren
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Piepschuim
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning te rijk
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Jan Beuving - Raaklijn
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker
maandag 23 oktober 2017
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 24 oktober 2017
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
De Eendracht, Gemert
woensdag 25 oktober 2017
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Omval, Diemen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 26 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
André Manuel - De Onzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
vrijdag 27 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen