Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koningshof
Maassluis
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Grenslandhallen
Hasselt
Gryphus
Vierlingsbeek
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C.C. De Kei
Reusel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Ludens
Voorburg
Zaantheater
Zaandam
Theater De Omval
Diemen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
Het Klooster
Woerden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Markant Uden
Uden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schuur
Haarlem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Velinx
Tongeren
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Omval
Diemen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Velinx
Tongeren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Almere
Almere
Werftheater
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
vrijdag 07 oktober 2016
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 08 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
André Manuel - De Onzen
Gryphus, Vierlingsbeek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De Afterparty
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Singer Theater, Laren
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Posttheater, Arnhem
20:15
Enge Buren - Ruk!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater De Omval, Diemen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Trefpunt, Warmond
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Wilminktheater, Enschede
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 09 oktober 2016
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Het Klooster, Woerden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Sanne Wallis de Vries
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Markant Uden, Uden
maandag 10 oktober 2016
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
dinsdag 11 oktober 2016
André Manuel - De Onzen
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Witte Theater, IJmuiden
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schuur, Haarlem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Schalm, Veldhoven
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 12 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
André Manuel - De Onzen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 13 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede