Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Spiegel
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Veluvine
Nunspeet
Agnietenhof
Tiel
Ons Tejater
Lieshout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Odeon
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Dillewijn
Ankeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Werftheater
Utrecht
C.C. De Kei
Reusel
Diligentia
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Figi Theater
Zeist
Theater Koningsduin
Castricum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
van Beresteyn
Veendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Filmtheater Luxor
Zutphen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Muze
Noordwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Speeldoos
Baarn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 23 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 24 november 2017
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
C.C. Parnassos, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wilminktheater, Enschede
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 25 november 2017
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Sjaak Bral
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Koningsduin, Castricum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - Kakmaker
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
Zonder verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 26 november 2017
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
maandag 27 november 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 28 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
woensdag 29 november 2017
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 30 november 2017
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - De Onzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Speeldoos, Baarn
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Klooster, Woerden
20:30
Gaan we katten?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen