Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Werftheater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Lotto Arena
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Trefpunt
Warmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
Deventer Schouwburg
Deventer
Gouverneurstheater
Heusden
Het Evertshuis
Bodegraven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Posa
Lelystad
Werftheater
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
vrijdag 22 september 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cameretten (voorselectie)
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
zaterdag 23 september 2017
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Gabriel Iglesias - FluffyMania
Lotto Arena, Antwerpen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Lucinda Sedoc
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
zondag 24 september 2017
12:00
Piepschuim
De School van Frieswijk, Schalkhaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 25 september 2017
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 26 september 2017
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 27 september 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 28 september 2017
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Zonder verdoving
Theater Zinin, Nijverdal
vrijdag 29 september 2017
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
zaterdag 30 september 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Bon theater, Medemblik
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim
Gouverneurstheater, Heusden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Evertshuis, Bodegraven
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
zondag 01 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 03 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 04 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 05 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
vrijdag 06 oktober 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede