Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Merksem
Merksem
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
C.C. Westrand
Dilbeek
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Ahoy
Rotterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
donderdag 17 mei 2018
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 18 mei 2018
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Smith - Strak
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ali B - Koorts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Gigant, Apeldoorn
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Flint, Amersfoort
Fuad Hassen - Held
Dok6, Panningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 19 mei 2018
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 20 mei 2018
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 mei 2018
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 mei 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 23 mei 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
donderdag 24 mei 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder