Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkgebouw
Rijssen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Veur Theater
Leidschendam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Sneek
Sneek
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Kik
Elst
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 29 november 2018
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 30 november 2018
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Tuin, Leusden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Omval, Diemen
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Bussel, Oosterhout
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bouwkunde, Deventer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Podium Boxtel, Boxtel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
Yentl en de Boer - Magie
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Melk & Dadels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
De Partizanen - Het leven an sich
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost
De Muze, Noordwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meerpaal, Dronten
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 01 december 2018
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen