Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Casino Beringen
Beringen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Munttheater
Weert
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
Diligentia
Den Haag
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
Diligentia
Den Haag
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Zwalmparel
Zwalm
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
Theater de Kampanje
Den Helder
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
vrijdag 02 juni 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
zaterdag 03 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
zondag 04 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
woensdag 07 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
donderdag 08 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
vrijdag 09 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 10 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Martiniplaza, Groningen
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
zondag 11 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 12 juni 2017
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 13 juni 2017
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
woensdag 14 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
donderdag 15 juni 2017
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 16 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Pieter Derks
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
William Boeva - Reset
De Zwalmparel, Zwalm
zaterdag 17 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol - Bang
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Micha Wertheim - De Hik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Russell Howard - Around The World
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 18 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Paradiso, Amsterdam
20:15
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
woensdag 21 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 22 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
vrijdag 23 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Mark van de Veerdonk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 24 juni 2017
20:30
Janneke de Bijl - En dan?
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 25 juni 2017
14:30
Q-Comedy
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Tom Sligting
De Flux, Zaandam
woensdag 28 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 30 juni 2017
Comedy @ de ArenA
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 01 juli 2017
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
René van Meurs - Uurtje Buiten Spelen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 15 juli 2017
15:00
Kiki Schippers - Kiki met band
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
The Really Open Mic Comedy Night Hosted by Dusty Beckwith
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden