Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeMess
Naarden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
De Domijnen
Sittard
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Kolk
Assen
Theater Idea
Soest
20:00
De Roma
Antwerpen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Boode in Bathmen
Bathmen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Energiehuis
Dordrecht
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Schalm
Veldhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Domijnen
Sittard
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
donderdag 10 mei 2018
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Perron-3, Rosmalen
Stefano Keizers - Erg heel
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
CulturA & Zo, Nootdorp
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Domijnen, Sittard
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - Troosten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Figi Theater, Zeist
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
De Speeldoos, Vught
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 12 mei 2018
20:00
Zonder verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Idea, Soest
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Voest
Boode in Bathmen, Bathmen
Murth Mossel - Pauwer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Figi Theater, Zeist
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Spant!, Bussum
Lebbis - De Bovengrens
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Orpheus, Apeldoorn
19:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Leidse Schouwburg, Leiden
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Energiehuis, Dordrecht
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Cameretten - Finalistentournee 2017
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
De Maaspoort, Venlo
zondag 13 mei 2018
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 14 mei 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 15 mei 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 16 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 17 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn