Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Verwachting
Ritthem
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Munttheater
Weert
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Plomblom
Ninove
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parkgebouw
Rijssen
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Druten
Druten
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Wesopa Weesp
Weesp
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Munttheater
Weert
Figi Theater
Zeist
Theater De Veste
Delft
De hoogte
Winsum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:15
Sense
Dokkum
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Toomler Theater
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Maaspoort
Venlo
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Carrousel
Ommen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Comedy Cafe
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
donderdag 01 maart 2018
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
vrijdag 02 maart 2018
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
zaterdag 03 maart 2018
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
zondag 04 maart 2018
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 06 maart 2018
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
woensdag 07 maart 2018
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel