Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Leest
Waalwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Hof 88
Almelo
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Agnietenhof
Tiel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Spant!
Bussum
De Maaspoort
Venlo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Toomler Theater
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Sense
Dokkum
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De hoogte
Winsum
Theater De Veste
Delft
Figi Theater
Zeist
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Wesopa Weesp
Weesp
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Comedy Cafe
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Cultura
Ede
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 02 maart 2018
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 03 maart 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 04 maart 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 06 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 07 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
donderdag 08 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg De Kring, Roosendaal