Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Sneek
Sneek
Toomler Theater
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Het Poorthuis
Peer
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De hoogte
Winsum
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Toomler Theater
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
15:00
Chassé Theater
Breda
Comedy Cafe
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
C.C. Zoetegem
Zottegem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Domijnen
Sittard
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Toegift
Den Hoorn
vrijdag 02 maart 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 03 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 04 maart 2018
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 06 maart 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 07 maart 2018
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
donderdag 08 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Molenberg, Delfzijl
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Toegift, Den Hoorn