Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
De hoogte
Winsum
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Munttheater
Weert
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Sense
Dokkum
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Toomler Theater
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Chassé Theater
Breda
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Zoetegem
Zottegem
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Domijnen
Sittard
vrijdag 02 maart 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 03 maart 2018
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
zondag 04 maart 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 06 maart 2018
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 07 maart 2018
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard