Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Groene Engel
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Munttheater
Weert
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Vlieland
Vlieland
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Deurne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Weijer
Boxmeer
00:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Floralis
Lisse
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Arto Theater
Schoonhoven
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
BREStheater
Brielle
00:00
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
C.C. Stroud
Putten
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
21:00
De Flux
Zaandam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeMess
Naarden
donderdag 11 oktober 2018
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Vlieland, Vlieland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Carrousel, Ommen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Harderwijk, Harderwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 12 oktober 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
zaterdag 13 oktober 2018
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden