Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
C.C Warenar
Wassenaar
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
zaterdag 18 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 19 mei 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Kleine Willem, Enschede
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 20 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 21 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 22 mei 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 23 mei 2019
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide