Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Fulcotheater
IJsselstein
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Muze
Noordwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weverij
Zierikzee
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Klif
Nijmegen
De Kattendans
Bergeijk
De Dialoog
Ermelo
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
woensdag 20 april 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
donderdag 21 april 2016
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 22 april 2016
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
zaterdag 23 april 2016
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen