Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Idea
Soest
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Ogtent
Duiven
Theater De Veste
Delft
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
21:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
21:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
14:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
21:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
01:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturele Kommissie
Winsum
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
donderdag 22 december 2016
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Flint, Amersfoort
vrijdag 23 december 2016
Freek de Jonge - De Peiling
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Meenthe, Steenwijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Idea, Soest
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Willem, Papendrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Kerst met Karst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Ogtent, Duiven
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater De Veste, Delft
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Kennemer Theater, Beverwijk
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater De Kolk, Assen
20:00
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 24 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 25 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
maandag 26 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 december 2016
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 december 2016
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 29 december 2016
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 30 december 2016
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 31 december 2016
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
01:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 03 januari 2017
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 januari 2017
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 05 januari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Minou Bosua - Minoux
Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Even goede vrienden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 06 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kulturele Kommissie, Winsum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
20:15
Oldenosborn - #Life
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Nathalie Baartman - Voest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Gooiland, Hilversum
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 07 januari 2017
Eva Crutzen - Spiritus
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg De Kring, Roosendaal