Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Deurne
Deurne
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
vrijdag 12 mei 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Deurne, Deurne
Marco Lopes - Saudade
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Spant!, Bussum
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 13 mei 2017
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers
De Flux, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal
André Manuel - De Onzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Podium Mozaiek, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 14 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
maandag 15 mei 2017
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
dinsdag 16 mei 2017
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 17 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 18 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
Cabarestafette
Munttheater, Weert
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk