Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Perron-3
Rosmalen
00:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Den heuvel
Alphen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rietveld Theater
Delft
Podium 36
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dok6
Panningen
De Weijer
Boxmeer
zondag 30 september 2018
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
maandag 01 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mike Epps
Meervaart, Amsterdam
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 02 oktober 2018
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Idea, Soest
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Paul de Leeuw - VETTE PECH!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mike Epps
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
BREStheater, Brielle
woensdag 03 oktober 2018
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jan Beuving - Rotatie
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Hoftheater, Raalte
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
De Domijnen, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 04 oktober 2018
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 05 oktober 2018
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer