Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Hoftheater
Raalte
De Domijnen
Sittard
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
Theater Hof 88
Almelo
Den heuvel
Alphen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Perron-3
Rosmalen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Rietveld Theater
Delft
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
J.C. Pardoes
Hoogwoud
C.C. 't Gasthoes
Horst
Podium 36
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kunstgreep
Oostzaan
Dok6
Panningen
Theater De Winsinghhof
Roden
zondag 30 september 2018
20:30
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Ruchte, Someren
maandag 01 oktober 2018
20:15
Mike Epps
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 02 oktober 2018
20:00
Paul de Leeuw - VETTE PECH!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
BREStheater, Brielle
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mike Epps
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Idea, Soest
woensdag 03 oktober 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Jan Beuving - Rotatie
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Purper - Purper's Passie
Hoftheater, Raalte
Matroesjka - Brainwash
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Klooster, Woerden
donderdag 04 oktober 2018
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
vrijdag 05 oktober 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden