Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Fluor
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
't Rozenknopje
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Weijer
Boxmeer
Den heuvel
Alphen
Dok6
Panningen
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Deventer Schouwburg
Deventer
Drommedaris
Enkhuizen
woensdag 14 november 2018
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Munttheater, Weert
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
20:30
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Kardol - Bang
Schouwburg Odeon, Zwolle
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Schalm, Veldhoven
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Veste, Delft
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yentl en de Boer - Magie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Zaantheater, Zaandam
donderdag 15 november 2018
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 16 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen