Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kleine Willem
Enschede
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
woensdag 14 november 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Domijnen, Sittard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Omval, Diemen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 15 november 2018
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 november 2018
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel