Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Flint
Amersfoort
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Markant Uden
Uden
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
vrijdag 15 april 2016
Cameretten Finalistentournee
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Dakota, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - Louter
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 16 april 2016
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
zondag 17 april 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
dinsdag 19 april 2016
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 20 april 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
donderdag 21 april 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden