Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Chassé Theater
Breda
De Dialoog
Ermelo
De Kattendans
Bergeijk
De Klif
Nijmegen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Speeldoos
Vught
De Weverij
Zierikzee
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Hoftheater
Raalte
Jan van Besouw
Goirle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Chassé Theater
Breda
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Jan van Besouw
Goirle
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Agnietenhof
Tiel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
donderdag 21 april 2016
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 22 april 2016
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 23 april 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 24 april 2016
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
maandag 25 april 2016
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 26 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss