Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Dok6
Panningen
Den heuvel
Alphen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Dialoog
Ermelo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Venray
Venray
woensdag 05 april 2017
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan van Maanen - Voor Alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Posttheater, Arnhem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Flint, Amersfoort
20:15
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Muze, Noordwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Domijnen, Sittard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Chassé Theater, Breda
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 06 april 2017
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Den heuvel, Alphen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 07 april 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Wilminktheater, Enschede
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Lievekamp, Oss
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 08 april 2017
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray