Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Plomblom
Ninove
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Sneek
Sneek
Toomler Theater
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Het Poorthuis
Peer
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De hoogte
Winsum
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
donderdag 01 maart 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
vrijdag 02 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 03 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade